Državni skup iz područja strojarstva i brodogradnje i sudjelovanje putem webinara

Na Državnom skupu održanom u našoj školi 4. travnja 2018. godine nazočilo je 82 sudionika, 56 sudionika na skupu i 26 je pratilo skup preko webinara. Skup je otvorila organizatorica savjetnica Jadranka Bakula, dipl. ing. strojarstva i pozdravila sve nazočne, potom se riječima dobrodošlice obratio ravnatelj Stjepan Kos, prof. Sve nazočne pozdravio je i Viši stručni savjetnik Damir Zvonar, dipl. ing. strojarstva, a na kraju mr. sc. Krunoslav Pilko, dipl. oec osvrnuvši se na projekte u kojima surađuju Srednja strukovna škola i Zagrebačka županija.

Skup je obuhvatio teme iz područja zavarivanja i zaštite okoliša, te primjene digitalnih tehnologija. Iz područja zavarivanja zanimljivo predavanje održao je dr. sc. Ivica Garašić, dipl. ing, izvanredni profesor FSB Zagreb sa Katedre za zavarene konstrukcije. Predavanje o održivom gospodarenju otpadom održao je dr. sc. Slaven Dobrović, dipl. ing, izvanredni profesor FSB Zagreb. A radionicu o primjeni digitalnih tehnologija u nastavi Kristinka Lemaić, univ. bacc. ing. mech.,  Josip Filić, univ. bacc. ing. mech., Mate Sabol, mag. ing. mech. svi iz Industrijske strojarske škole, Zagreb. Primjenu suvremenih alata i tehnologije u gospodarstvu prikazao je Vjekoslav Kovačić, direktor tvrtke KOVA d.o.o. te je u završnom dijelu organizirana posjeta tvrtki u njezinom sjedištu, Ulica braće Radić 122 u Mraclinu pokraj Velike Gorice.

Organiziramo praćenje stručnog skupa i putem webinara u suradnji s Industrijskom strojarskom školom, Zagreb omogućio je tim webinara: Borislav Lučić, ing., Matija Galeković, Zoran Lovrić, dipl. ing.stroj. Nikica Repač, prof., Jadranka Bakula, dipl. ing. stroj.,  Kristinka Lemaić, univ. bacc. ing. mech., Josip Filić, univ. bacc. ing. mech. i Mate Sabol, mag. ing. mech.

Završnu evaluaciju u Kahoot-u provela je prof. Marija Huzjak Šaban. Skup je ocijenjen vrlo visokom ocjenom, na što smo posebno ponosni jer je ovo među prvim skupovima putem webinara iz područja strojarstva i brodogradnje.....foto...

Vezani članci:

Državni skup obrazovnog sektora u Srednjoj strukovnoj školi

objavio: Nikica Repač   datum: 10. 4. 2018.

• 1. tjedan

Priloženi dokumenti: